Hra je momentálně:

AKTIVNÍ

Roční Období:

Jaro

Vítej cizinče

Nezáleží, jestli jsi sem zbloudil náhodu nebo jestli ti kamarád/ka pověděla tady o tom, či dokonce, že ses rozhodl vydat tohle místo hledat sám, přeci jen to byl možná tvůj osud. Ptáš se proč by měl? Možná tě zajímá pravda, která se skrývá na druhé straně, a kterou lze zjistíš jen tady anebo sám máš své velké tajemství, které lidi nemají znát, a možná si právě říkáš, že tohle místo by mohlo být tvým novým dobrým domovem. „Možná“, to  je to slovo, které je všetečnější, než malé dítě v hračkářství, protože buďto říká „možná ano“ anebo „možná ne“, ale nikdy vám nedá přímou odpověď.

Že tě zajímá, co se tu skrývá za pravdu, cizinče? Zeptám se tě tedy, co ty máš pod pravdou, neboť tady je pravda tvárná jako fantazie, kterou si můžeš splácat podle sebe, a přesto je pravdou.

Povídáš, že nevěříš?

Měl bys, ale nač přesvědčovat tvrdohlavou mulu, že? Sám poznáš pravdu, až vkročíš mezi nás, protože sama pravda ti bude funět na krk, škrábat drápy a smát se tvé nevěříčnosti. Tady totiž příběhy z knížek a filmů žijí a nejsou to jen bláhová slova na papíře, či zfilmovaná scéna.

Hladil jsi už někdy vlkodlaka? No samozřejmě, jak bys přeci mohl, vždyť by ti ukousl pravděpodobně ruku. A co bledé tváři na ulici? Že si myslíš, že to jsou jen lidi vyznávající svůj styl? Možná anebo možná skrývají tajnou stranu svého života, protože si jich lidé nevšímají.

Ještě furt nevěříš?

Řeknu ti jen jedno, že tě lež světa konejší v blahobytné nevědomosti, protože nevědět znamená nevědět ani konec svého života a neznat ty zajímavé věci.

Když nevěříš, tak se přeci neboj vstoupit, ne? Nebo, že bys věřil v ty „smyšlené“ netvory?

Výměna ikonek

 (reklama)

output_8ZTNIi.gif
Hledání ve vajíčkách
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now