top of page

Doporučený Playlist

Pro Zimu 2021

Novinky

Probíhající

Soutěže

Akce

istockphoto-1152186204-170667a.jpg

Vítej záhadný cizinče,

Nezáleží, jestli jsi sem zbloudil náhodu nebo jestli ti kamarád/ka pověděla tady o tomto místě, či dokonce, že ses rozhodl vydat tohle místo hledat sám. 
Přeci jen to byl možná tvůj osud. Ptáš se proč by měl?
Možná tě zajímá pravda, která se skrývá na druhé straně, a kterou lze zjistíš jen tady ve stínech ulic.
Anebo sám máš své velké tajemství, které lidi nemají znát, a možná si právě říkáš, že tohle místo by mohlo být tvým novým dobrým domovem.
„Možná“, to  je to slovo, které je všetečnější, než malé dítě v hračkářství, protože buďto říká „možná ano“ anebo „možná ne“, ale nikdy vám nedá přímou odpověď.

Že tě zajímá, co se tu skrývá za pravdu, cizinče?
Zeptám se tě tedy, co ty máš pod slovem "pravda". Neboť tady je pravda tvárná jako fantazie, kterou si můžeš splácat podle sebe, a přesto je pravdou.

Povídáš, že nevěříš?
Měl bys, ale nač přesvědčovat tvrdohlavou mulu, že? Sám poznáš pravdu, až vkročíš mezi nás, protože sama pravda ti bude funět na krk, škrábat drápy a smát se tvé nevěřícnosti. Tady totiž příběhy z knížek a filmů žijí a nejsou to jen bláhová slova na papíře, či zfilmovaná scéna.

Hladil jsi už někdy vlkodlaka? No samozřejmě, jak bys přeci mohl, vždyť by ti ukousl pravděpodobně ruku.
A co bledé tváře na ulici? Že si myslíš, že to jsou jen lidi vyznávající svůj styl? Možná. Anebo možná skrývají tajnou stranu svého života, protože si jich lidé nevšímají, přesně kvůli slovům "Však to je nějaký ghotik..."

Ještě furt nevěříš?

Řeknu ti už jen jedno, že tě lež světa konejší v blahobytné nevědomosti, protože nevědět znamená nevědět ani konec svého života a neznat ty zajímavé věci.

Když nevěříš, tak se přeci neboj vstoupit, ne? Nebo, že bys věřil v ty „smyšlené“ netvory?

Jinak pan Hidden, tvůj nový průvodce, ale asi od ostatních mě budeš lépe znát pod přezdívkou Hidden Man.

14

Počet Momentálních Obyvatel

6

Počet Žen

8

Počet Mužů

4

Počet Schválených

Hráčů

Základy
Vítej Záhadný Cizinče

Tak pojďme na to...

Abych ti tedy vysvětlil vůbec, jak to u nás funguje, přichystal jsem si pro tebe pár kategoriích, které bys měl pravděpodobně znát anebo o nich aspoň podvědomě tušit, že tu jsou, než se rozhodneš zaregistrovat.

Každopádně nejedná se o buzerování tebe cizinče, ale jen o upřesnění toho, kde ses to vůbec nalezl, s kým můžeš mít tu čest a jak mohou tací fungovat až po to, jak  se tu můžeš projevovat ty sám. Vlastně je to spíše pro tvé vlastní dobro, než pro to, abychom se tu nad tím smáli, jak zavařujeme nově příchozím.
Pochop i ten největší mafiánský gang má svá pravidla a funkčnost akorát, že jejich trestem bývá spíše smrt, než.... No to se vše dozvíš v daných kategoriích, s kterými jsem si dal práci, abych ti je připravil pro čtení.

Kategorie jdou od shora dolů podle toho, co jsem usoudil, že bys měl tomu spíše věnovat pozornost, tedy kromě registrace, ta je naopak na konci, protože na tu by ses měl vrhnout až po přečtení toho důležitého.

Pokud se obáváš, že jsi něco špatně pochopil, či zachytil z mého výkladu, tak se neboj zeptat mnou pověřených lidí na discordu (neboj, oni ti hlavu neukousnou a dokonce mnozí spíše mají více trpělivosti s neustálým vysvětlováním dokola, že bys to možná třeba od takového neurotického vlkodlaka ani nečekal.

A nezapomínej, že postavy, za které tu mnozí hrají, opravdu nevystihují jejich povahu a tak se opravdu není čeho bát.

istockphoto-1152186191-170667a.jpg

Kategorie speciálně pro tebe

bottom of page